Online workshopy zadarmo

MODELOVANIE POSTAVY - ZÁKLADY

UNITY - LABYRINT GAME

GAME DESIGN WORKSHOP

CHARACTER DESIGN

UNITY WORKSHOP - Labyrint Game

Chceš sa naučiť programovať hry? Príď si vyskúšať prácu v multiplatfrmovom hernom engine Unity.
Unity poskytuje možnosti vývoja pre 2D, 3D a VR/AR hry ľubovoľného žánru a zamerania. Možno ste sa stretli s hrami ako Trinity, Cuphead, Gwent: The Witcher Card Game, Pokémon Go alebo Kerbal Space Program, ktoré boli vytvorené pomocou tohto herného enginu.
Vyskúšaj si s nami prácu v Unity a zaži pocit herného vývojara.

Stačí Ti len notebook/PC
(s mikrofónom) a internetové pripojenie.Prihláška na Workshop

Matej Rábek

"Vyštudoval som aplikovanú informatiku na fakulte elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity, kde som dokončil doktorát v odbore mechatronika. Počas štúdia som sa zoznámil s viacerými programovacími jazykmi a vždy som si ich najlepšie osvojil prostredníctvom vývoja hier. Mám skúsenosti s herným enginom Unity, ale programoval som aj hry v jazyku C v OpenGL (knižnica GLUT), Jave, či multiplayerové onlinovky v prostredí JavaScriptu a Node.js."

CHARACTER DESIGN

Boris Rédli

"Pracujem ako Freelance artist, zvyčajne na menších nezávislých herných tituloch. Preto moje zameranie zahŕňa širokú škálu 2D grafiky od herných prvkov, cez dizajny a animácie až po VFX. Vo svojich dielach narábam s objemom, plnosťou farieb, siluetou a predovšetkým so zaujímavým stvárnením témy. Najradšej kreslím čarodejnice, robotky a všetko medzi tým. Okrem toho večery (občas) trávim na streame, kde sa venujem svojim projektom a spravujem fantastickú medzinárodnú arťácku komunitu - Chronoray."

Chceš si vyskúšať, aké je to byť grafikom vo svete gamedevelopmentu? Prihlás sa na bezplatný online workshop s našim lektorom Borisom.
Boris Ti na workshope vysvetlí rôzne aspekty designovania herných postáv. Ak si aj začiatočník, nie je to žiadny problém.


Stačí Ti len notebook/PC
(s mikrofónom) a internetové pripojenie.Súťaž


Vyplnením prihlášky na naše workshopy jednoducho zaškrtni "Chcem sa zapojiť do súťaže" a si v hre o 50 % zľavu na kurz LevelUp .


(Kurz grafiky/ Kurz programovania / Kurz gamedizajn - podľa vlastného výberu).

E-mail:  levelup@hemisfera.sk 
Tel. kontakt: +421 919 293 647
Webstránka:
www.hemisfera.sk/levelup

Kontakt

ZADARMOZADARMOWORKSHOP UŽ PREBEHOLWORKSHOP UŽ PREBEHOL

Pozri, čo pre teba chystáme:
Hemisféra pripravuje nové herné kurzy, ktoré sú pokračovaním bezplatných online workshopov.

Pre koho sú vhodné naše herné kurzy?
Vhodné sú pre úplných začiatočníkov. Sú určené pre všetkých, ktorí chcú využiť svoj čas efektívne, chcú sa niečo naučiť a majú 15+ rokov.

Chceš sa skutočne venovať hrám?
Naši profi lektori ťa všetko naučia.

Herné kurzy

Predbežný záujem

Mal by si záujem?

GAME DESIGN

ZADARMO

Vieš kto stojí za tým, aby bola hra pre hráča zábavná? Kto vymýšla kvalitné herné functionality? Prihlás sa na workshop a pozri sa s nami na videohry inak. Vyskúšaš si, aké je to byť skutočným gamedesignerom.
Stačí Ti len notebook/PC (s mikrofónom) a internetové pripojenie.Martin Engler

Ilustrujem knihy či obálky, no mojou skutočnou vášňou je concept art a budovanie imaginatívnych svetov. Okrem toho som spoluzakladateľ a lektor kurzov Pomimo. Pôsobím ako pedagóg na UCM na teórii digitálnych hier, kde mám na starosti teoreticko-praktické predmety venujúce sa vizualizáciám, 2D,3D grafike a concept artu.

WORKSHOP UŽ PREBEHOL

MODELOVANIE 3D POSTAVY - ZÁKLADY (Blender)

ZADARMONOVINKA

Naštartuj s nami tvoju kariéru 3D grafika. Martin Ti na workshope povie ako na to. Vyskúšaš si vymodelovať svoju vlastnú postavu v Blendri.
Blender je profesionálny open source software na tvorbu 3D grafiky, ktorý si vieš stiahnuť zdarma. Ponúka širokú škálu možností pre modelovanie, rigging, animácie, editovanie videí a mnoho ďalšieho.


Michal Božík

Michal je psychológ, ktorý sa venuje výskumu videohier a ich využitia vo svete vzdelávania. Pracuje vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie, okrem toho si robí doktorát zo školskej psychológie na Univerzite Karlovej. O videohrách natočil dokument Cesta Hrdinu. Pomáhal zakladať a dva roky viedol portál Vĺčatá.sk. Okrem toho pôsobil ako herný dizajnér a producent vo firme Pixel Federation. Predtým pôsobil ako učiteľ v programe Teach for Slovakia

WORKSHOP UŽ PREBEHOL

Alex Buzgo

@gamedesigner  (niekoľko rokov v Pixel Federation)

@gamedesigner Bitmap Galaxy

NOVINKANOVINKANOVINKA